Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů:

5. února v pátek proběhla  v 18,00 hod. v restauraci u Bohuša (kde bývají prezentace a vyhlášení závodů v Bělském lese-konec Výškovic) oddílová schůze kde jme plánovali činnost pro sezónu 2011.

Připravili jsme projekt za pomocí našich sponzorů a spolupracovníků na podporu kvalitního ženského družstva pro klasické běhy a také pro dogtrekkingové a canicrosové závody.

Projekt má hlavní cíl zlepšit kvalitu ženského běhání u nás a také na Ostravsku  a připravit některé běžkyně na úroveň výkonů  10 km pod 40,00 min. a maraton pod 3,00 hod.

Vše bude podporováno na úrovní invidualních treninkových plánu a pravidelné konzultace.

Pokud by někdo měl zájem o členství v našem oddíle a nebo se zapojit do projektu prosím kontaktujte nás.     balazteam@seznam.cz                tel. 732608565 

19.2.2012 Aktualizováno:

 

1. Baláž Roman                                      Bydliště Ostrava-Výškovice      
2.
Balážová Anna Ostrava-Výškovice      
3.
Boža Vašek Ostrava-Hrabová
     
4. Esentierová Adéla Ostrava-Výškovice      
5. Fojtíková Jana
Ostrava-Výškovice      
6. Gärtnerová Nikola  Ostrava-Zábřeh      
7. Hájková Lenka Fryčovice      
8. Hufová Daniela Ostrava-Bělský les      
9. Karkošková Kateřina
Ostrava-Výškovice      
10. Kaštovský Adam Ostrava-Poruba      
11. Kněžík Roman Havířov      
12. Kühtreiberová Naďa Ostrava-Zábřeh      
13. Lorenz Marek Výškov      
14. Martínek Petr
Ostrava-Výškovice
     
15. Mazánek Vladimír Ostrava-Hrabůvka      
16. Nevřala Michal
Ostrava-Hrabůvka
     
17. Nykš René  Pražmo
     
18. Odehnalová Lucie
Ostrava-Zábřeh      
19. Pilař Lukáš Beroun      
20. Profousová Eva Ostrožská Nová Ves      
21. Profousová Lucie Ostrožská Nová Ves      
22. Profous Petr Ostrožská Nová Ves      
23. Pszolka Natalia POLSKO/Bazanowice      
24. Ráblová Zuzana Ostrava-Dubina      
25. Raida Pavel opavsko      
26. Rychlíková Lenka Ostrava-Dubina      
27. Říčan Jakub Studénka      
28. Skopalová Laďka Ostrava-Zábřeh      
29. Tomíšek Jindřich
Říkovice (u Olomouce)
     
30. Tomisová Jana Ostrava-Poruba      
31. Vernarský Jaroslav Havířov      
32. Vidlička Ondřej Krmelín      
33. Žabková Monika Ostrava-Michalkovice      
34. Žitník Martin Ostrava-Výškovice      
35. Žitníková Zdeňka Ostrava-Výškovice       
           
           
           
           
           

Bývalí členové,kteří se podíleli na rozvoji týmu svými výsledky.

Pastorová Petra Oborný Radim Uhlířová Barbora Schneider Vojtěch Zbořilová Ivana Žídek Roman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář