Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běžecká EXTREME-HITPARÁDA uběhnutých kilometrů

Únor-  po 28,5 dnech:

29.2.2012 středa 11,00 hod.:

Měsíční kilometráž treninkové skupiny Baláž EXTREME-TEAM Ostrava:

V české celostátní hitparádě behej.com Roman Baláž celkově na 2.místě

Adéla a Lucie jsou na celostátní české hitparádě behej.com na 2. a 3.místě celkově v ženách (celkově i s muži na výborném 20.místě a 33.místě)

Lukáš Pilář 163.místo po nemoci to o víkendu pořádně rozjel a naběhal první větší kiláky.

Aktualní denní program naší treninkové skupiny:

Dnes nás čeká poslední den zúčtovaní měsíce února.Všichni jsme dodrželi km tren. plány naběhaných kilometrů a někteří i lehce překonali:-).Dnes nás čeká velmi těžký závod v Bělském lese-CROSS CONTRY PÁRTY na 10 km.Po tomto závodě posedíme v restauraci u Bohuša a zakončíme-vyhodnotíme  takto měsíc Únor.

Zájemci o zařazení do naší treninkové skupiny kdy pravidelně denně odborně konzultujeme společně každý trénink a připravujeme inviduální plány kontaktujte mě na balazteam@seznam.cz

Treninkové plány pro svěřence na měsíc březen projednáme osobně do neděle po PROLOGU  a vytištěné vytvoříme v týdnu před Kobeřickou 20 tedy do 9.3.

1.
Baláž Roman Obrazek

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

533 km

2. Esentierová Adéla

image.jpg

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

314 km

3. Odehnalová Lucie
image-2.jpg

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

278 km

4. Pilář Lukáš

6331017317_79eea63f05_o.jpg

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

127 km

5. Nevřala Michal 

 

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

 
  40 km 

6. Martínek Petr

martinek-petr.jpg

Obrazek Czech Republic

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

  20 km

         
         
         
         

První 3 běžci s nejvíce naběhamými kilometry získavájí tohoto smajlíka radosti a úspěchu.

Dnes nás čeká společný trénink rychlostních a tempových úseků.Celkově večer asi 12 km v tom 400m úseky až 1 km.Na závěr výklus po nové trati zítřejšího cross contry závodu 3 km.Ja dnes min. ve dvou fázích 20 km.Adéla 12 km.Lucie 12-14 km.

Po velmi úspěšném víkendu dnes volný den pro celou treninkovou skupinu.Ja 12 km volně,Adéla do 10 km a Lucka 5 km nebo bez běhu jen asi cvičák a večer bazén a RELAX.

Dnes se zúčastníme Rohalovské 10 jak členové treninkové skupiny tak další členové TEAMU např. Petr Profous.Večer pak invidualně podle chutí vyrazíme na krátký výklus se psy do Bělského lesa 5-7 km.Dnes bych měl naběhat celkově 19-26 km dle pocitů.Adéla 15-17 km a Lucie 15-20 km.Ja se za víkend dostanu k metě 500 km za únor.Adéla přeleze 300 km což ji stačí a Lucie už dávno překonala dlouhodobý plán na únor kdy měla uběhnout 220 km a má už splněno na 230 km a tedy může brzdit a povolit a měla by se dostat asi tak na 290 km maximálně.

Dnešní program je docela volný před závodním víkendem.Všichni máme naordinováno odpočívát, kdy ja poběžím asi kolem 8 km a jdu do regeneračního centra a holky něco kolem 5 km volně výklus.Adéla do 8 km.

Dnes ve čtvrtek převážně budeme vytrvalostně běhat a už trochu odpočívát před závodním víkendem.Ja ráno vyklušu a uklidím z části značení včerejšího závodu a večer vytrvalostní běh, takže asi 2x10 km celkově 20 km ve volnějším tempu.Adéla vytrvalostně večer něco přes 10 km v treninkové skupině.Lucie večer to samé do 15 km volně.

Dnes ve středu náší treninkovou skupinu čeká závod Sněžná noc na 8 km kde budeme pilovat tempo před víkendovým závodem.S rozběhy a výklusy by mě to mělo dělat kolem 20km a holkám něco k 15 km.

V pondělí jsme především odpočívali.Ja jsem běžel volně po horách 14,1 km a pak v bazénu+strečink..Adéla 8,3 km po rovinkách v okolí Odry a nějaká ta masáž  a Lucie byla na cvičáku s Frídou od běhu si dala oraz a jen bazén a cvičení.Celkově jsme ponděli pojali jako větší odpočinkový den.V úterý do toho pořádně prásknem a večer jdeme běhat do Běláku intervalový trénink 200m až 400m úseků.Kdo se chce z našeho TEAMU dnes v úterý přidat tak dejte vědět na FC.Poběžíme 10-12 km i se psama.Trenink ještě není určený, ale budeme vybíhat kolem 18,00-19,00 hod.Čas se upřesní na FC.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář