Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velký úspěch.Z Janova jsme přivezli pro náš TEAM dvě stříbrné medaile z MČR v horském běhu na 19 km

30. 10. 2010
Mistrovství České republiky v horském běhu XPOWER Janov 19 km:

Článek od Iva Domanského na behej.com o této největší akci tohoto víkendu MČR v horkské běhu na našem území:

Pěkně tam popsal těžkou,ale nádhernou trasu a odkaz na výsledky je pod článkem.

http://www.behy.cz/clanek/6569-janovske-kilometry-po-petatricate-velky-zazitek

To že náš tým už je ostře sledovaný a respektovaný na dlouhých,horských nebo extrémních velkých závodech se potvrdilo už při příjezdu a prezentaci kdy hned se probíralo zda Adéla vyhraje ženy nebo ne a ja tam na startovní čáře např. objevil i Václava Ožanu,kterého se mě ještě nepodařilo oskalpovat a tak jsem si to na startu vytýčil jako cíl a podařilo se.Nakonec skončil Vašek sice na 4.místě a vypadal nějak ztrhaně nebo zraněně,ale nevím víc o jeho zážitcích z tratě,ale i tak je to cenné.Do cíle je totiž prudký seběh po sjezdovkách a místy pár metrův porostu to bylo skoro kolmé a tak se skoro klouzalo a ja měl silniční new balance a tak o zranění nohou nebyla nouze.Jak je psáno v článku po asi 200 m po startu je takový špunt kde jsem se i ja dostal někde kolem 25-30.místa nic netušící proč na trati 19 km běží všichni po startu jako běh na 100m na dráze (teď už to vím) a hodně jsem musel čekat a dost tam padali a hlavně Blanka Paulů tam letěla větším pádem.

Teď nás čeká nedělní delší výklus a pak se pustíme do doladění formy na sobotní Českolipský horolezecký krosmaraton kde by měla Adéla atakovat a jemně vylepšit svůj Ostravský čas 3.07,01 hod. (Není to však jisté.Opět jsou připravené 3 varianty výkonu podle situace) a ja obhajovat vítězství z loňska v kat. nad 40 let a 2.místo v celkovém pořadí.Vše bude záležet také na počasí kdy loni při závodě bylo hodně mrazivo -2°C i chladněji.

Bohužel sníh tu není a snad ho tedy ještě zažijeme se psama někde na hřebenu Krkonoš.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

12tej

(Jan Herda, 1. 11. 2010 19:30)

Já byl ten, kterého jsi předběhl v Janově. Na Weberovce jsem byl ještě pár vteřin desátý, ale já seběhy moc neumím, takže jsem jenom plápolal za tebou. Aspoň, že bylo sucho, loni bylo hnusně. Na cyklistu je i 12té místo ucházející. A já měl v nohách pátečních 218km, takže jsem úplně čerstvý taky nebyl :-)