Jdi na obsah Jdi na menu
 


Městský běh Karvinou na 10 km již tuto sobotu

6. 7. 2010

Připomínám pro naše členy kdo se chce v Karviné objevit na startu tak máte do zítřka 7.7. možnost při přihlášení (kontakt a e-mail je na naši diskuzi v jednom z příspěvků) platit startovné jen 50,- a budete mít i jistotu trička.Pokud se přihlasíte až v den závodu přimo při prezentaci budete platit 80,- a asi bez jistoty trička.

Za náš A tým se určitě postaví na startu asi bez naši ženské 1 (Petry Pastorové) to nejlepší co zatím máme.Tedy Ja,Radim Oborný a Adéla Esentierová.Tito jmenovaní by měli vylepšit naše vedení v soutěží družstev.Ještě máme v záloze do A týmu velmi nadějného Vojtu Schneidera kdy ještě jeho čas určitě příjde.

Na startu se také objeví pravděpodobně v Tatrách se teď připravující Lenka Hájková dále konečně se lepšicí  Jarda Vernarský,Roman Žídek poprvé v novém klubovém dresu a asi ještě Naďa Kühtreinberová.

Adéla má v posledních závodech obrovskou formu a po Tatrách kde deklasovala soupeřky na nejtěžším horském maratonu na Slovensku o skoro celou hodinu se už žádné soupeřky nezalekne a měla by se pokusit v Karviné o osobní rekord na 10 km.Zatím to žádný zázračný čas nebude,protože se ještě nevěnuje tolik tempu na tyto závody,ale jeji možnosti budou někde kolem 38,50-39,50 min. což je zatím slušné.Po Karviné odjíždí skoro na 2 měsíce na horské soutředění kde se bude připravovat na jeden z podzimních maratonů.Jeji možností na 10 km tratích jsou taky někde kolem 35,00 min. jako u Petry.

Ja už konečně mohu běhat intervaly a zranění je doufám pryč a tak cítím jak jdu tempově pomalu ,ale jistě nahoru.V Karviné už půjdu na čas pod 35,00 min. kdy loni jsem zaběhl 35,20 min.,ale trasa bude asi o 100m a něco delší než loni,takže to lehké nebude.Opět taky čekám až zmizím do hor a znovu se pořádně rozběhám na podzimní závody,abych znovu navázal na svá pravidelná 1.místa v kat. nad 40 let kdy do konce března jsem to měl výborně rozjeté a zabrzdilo mě ve skvělé rozjeté sezóně delší zranění.

Radim Oborný se se v posledních závodéch taky pomaloučku škrábe nahoru a není už pro něho umístění na stupních vítězů nic vyjímečným a momentalně mě na několika posledních závodech poráží,takže v Karviné můžeme opět v kat. nad 40 let mít dvě šance proniknout na stupně vítězů a také získat kvalitní body do soutěže družstev i jednotlivců kdy ja jsem zatím na 6.místě a Radim hned o příčku za mnou tedy na 7.místě.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář