Jdi na obsah Jdi na menu

18.7.2010 Kravaře-Olšinky cross 9,9 km

18. 7. 2010

V ženách vyhrála Adéla Esentierová Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 42,30 min. před Veronikou Jerglíkovou AO Kobeřice 43,05 min. a Natalii Psczólkou MK Seilt Ostrava 45,17 min.

Jak dopadli naši extrémisti: Startovali jsme jen tentokrát dva.Ja (Roman Baláž) celkově 3.místo č.35,20 min.,2.místo v kat.Adéla Esentierová 1.místo celkově č.42,30 min.Roman Žídek pořádál a neběžel.Po včerejších deštích byla původní trasa přerušena vydatným novým záplavovým potokem a tak se běželo na zajímavé nahradní trati 9,9 km.Celkově startovalo 28 běžců a všichni medailiste obdrželi poháry.Počasí pod mrakem 25°C možná o kousíček ještě tepleji a dusno,ale šlo to.Lepší než kdyby pražilo slunce.Celkově dobrá akce a v cíli dostal každý párek a pití.

Obrazek
Naše výkony byli trochu ovlivněné ještě únavou z pátečního 29 km nočního závodu,ale s tím jsme do toho šli a závod brali jen jako trénink v tempu.

Obrazek

Z leva: Veronika Jerglíková 2.místo,Adéla Esentierová 1.místo,Natalia Psczólka 3.místo.

Veronika i Adéla jen před necelými 35 hodinami před dnešním startem v Kravařích absolvovali těžký kopcovitý horský noční závod na 29 km a tak jejich výkony dnes byly do značné míry určitě tímto ovlivněny.I tak podaly solidní výkony kdy Veroniku (jak se zmínila při samotném závodě) bolely ještě stehenní svaly z pátečních seběhů a Adéla zpáteční jizdu autem z Kravař skoro celou prospala.

Obrazek

Prý svíticí Roman :-).Co teprve běžecké bundy,které předvedeme již tento pátek na úvodním PROLOGU Tour de Krkonoše 2010.To bude teprve svítící show :-)