Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.4.2011 Kateřinský běh Hrabovou 5 km

29. 4. 2011

Včera jsme slavili nejen narozeniny Adély ,ale opět i úspěchy našeho TEAMU.

Včerejší závod na 5 km v Hrabové byl tak trochu klid před bouří kdy v sobotu běžíme Dolnolhotskou desítku a hlavně pak v neděli MČR v horském maratonu na Pustevnách kde my s Adélou to budeme mít jako kontrolní závod a test před naším dvojím výjezdem na Balkán na Plitvický maraton v Chorvacku a na MS v horském maratonu ve Slovinsku.

Dle sestavy startovního pole těsně před startem jsem nám oběma pozměnil taktiku kdy Adéla měla běžet těsně pod 19 min. a ja zabojovat někde na hranici 17,30 min.Adéla tedy měla běžet kolem 19,30 min. což do puntíku splnila a ja měl úkol se moc nezničit a běžet tempově na maraton.Nakonec jsem dal 17,56 min. a s pocitem že mě to nějak moc neunavilo a že bych byl schopen toto tempo držet dost dlouho.Nakonec jsem skončil těsně na 4.místě v kat. M40 a celkově na 9.místě.

Pavel Raida naše dubnová posila skončil v kat. A na 6.místě a celkově hned za mnou uzavíral včerejší TOP 10 nejlepších.Zaběhl 18,03 min. a hned se odporoučel na kolečkových bruslích do centra Ostravy místo výklusu :-).Pavel ještě dá brzo o sobě vědět.

Adéla Esentierová vyhrála celkově ženy v zadrženém čase 19,34 min.

Lenka Hájková skončila na 2.místě v kat. nad 35 let

Renáta Bachroníková včera zaběhla čas kolem 22,15 min. a byl to její asi osobák takže byla velmi spokojená a doběhla na 2.místě v kat. do 34 let (Renča běhá za TT Ostrava ,ale pravidelně se zúčastňuje našich společných tréninků v treninkové skupině SPEED)

Pro nové zájemce běžce o vstup do našeho TEAMU platí dubnová a květnová akce že každý nový člen obdrží kompresní černé ponožky EXTREME od našeho sponzora Lowell pro zdarma.Cena různých kompres. ponožek na trhu se pohybuje od 500,- nahoru a není to jediný dárek pro nové členy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář