Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.4.2011 Velikonoční 1/4maraton Jilešovice 10,550 km

25. 4. 2011

Jen rychlé zprávy z Jilešovic 10,550 km:

Jedeme na naší novou chalupu do Zbyslavic a vrátime se dost pozdě večer a zítra se hned přesunujeme brzo ráno do Veřovic na chatu kde běžíme ráno ještě za chladu se psy 25 km po hřebenech Veřovských vrchů tak se jemně odmlčíme.

Takže: Adéla vyhrála celkově ženy asi v novém traťovém rekordu,ale to nemám ještě podložené.Loni Petra Pastorová 42,50 min. letos Adéla 42,41 min.Očekávaný střet s P.Pastorovou se nekonal a tak je to škoda kdy Adéla chtěla už zaútočit a porazit ji.Dneska Adéla opět komentovala svůj výkon že ji to šlo a ten čas není špatný na to horko a závěrečný kopec do cíle.Ivana Zbořilová doběhla na 2.místě celkově ve výbornem čase  45,15 min. a ja jen očekávám a předvídám co zaběhne příští týden v Dolní Lhotě kde se čeká rychlá 10 km trasa a Ivana půjde asi na osobák dost blízko už k hranicí 40,00 min.Mé odhady a výpočty u Ivany vycházejí že by mohla zaběhnout 42,00 min.

Další naší ženou a nováčkem v týmu byla Natalia Pszolka v čase kolem 56 min. a umístění přesně nevím asi 7.místo.

Natálii si beru do treninkového programu a uvidíme kam se dostane za 100 dní začatečnícké přípravy z 1. základního stupně přípravy kdy kdysi běhala kolem 42-43 min. desítku a teď budeme chtít navázat na tyto časy.Bohužel v předchazejícím jejim učinkování v klubu za který běhala ji nikdo za celou dobu nebyl schopen jen trochu pomoci s přípravou a tak po vzájemných konzultacích o celém jeji běhání jsem se rozhodl že u nás to bude mít lepší v mladém kolektivu běžkyň a že ji pomohu s přípravou pro jeji zlepšení a tak Natália dostala nabídku za nás běhat a ona nabídku přijala. 

Ja jsem skončil na celkovém asi 9.místě a na 5.místě v kat. kde to bylo velmi vyrovnané v souboji o 3.-6.místo kdy jsme se všichni vlezli do pár sekund.Běžel jsem docela dobře čas 38,34 min. a tak to hodnotím přece jenom pozitivně s ohladem na pražský maraton kdy sbírám kvalitní tempo a moc se na těch desítkách netrápím a dnes jsem to doběhl v klidu jen mě chybí trochu bojovnost a síla do těch častých střetů a jsem si toho vědom že moc závodím a chybí to na těch rychlých závodech do 10 km.

Roman Žídek nevím jak zaběhl ,ale viděl jsem ho že do cílového krpálu běží solidně a tak uvidíme výsledky.

                           p1010930.jpg

Černí Lotusy aneb Baláž EXTREME-TEAM Ostrava kompletně oblíká Lowell pro  oficialní sponzor ,který se rozhodl podporovat běhání na Ostravsku v podobě pomoci  právě našemu skvělému TEAMU.

Všechny dnes musím pochválit že běželi v týmových věcech a tímto propagovali náš tým.

V MBP 2011 se Adéla dostala do čela žen a Ivana bude asi stále na 3.místě.Ja si udržel celkové 2.místo a v kat. 1.místo.

Adéla je v celkovém pořadí MBP počitáno i  s muži na výborném 6.místě.

Takže zatím se mějte a užívejte velikonoc a krásného počasí a k počítači pro nezbytné info a pryč do přírody.Naše celkové umístění v MBP je třeba brát s větší rezervou,protože některým dobrým běžcům chybí jeden závod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář