Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.6.2011 Běh olympijského dne v Ostravě -Porubě 9,2 km

22. 6. 2011

EXTREME EXPRES INFO:

Naše výsledky:

Roman Baláž: Celkově na velmi slušném 10.místě a 5.místě v kat. 40-49 let. v čase 34,18 min. na velmi kopcovité 9,2 km trati.Po sobotním těžkém kopcovitem horském maratonu ve Slovinsku jsem velmi spokojen s dnešním výsledkem.Zkoušel jsem více,ale oproti odpočinutějším soupeřům to nestačilo.Okolo 29-50 s. mě chybělo na celkové 6-7.místo což při normálních okolností by v mém případě bylo reálné tohoto dosáhnout.Dva dny po prudkých sebězícjh jsme celé družstvo nemohli pořádně ani chodit a tak jsem rád že dnes mě stehení svaly vůbec neboleli a závod jsem běžel v celku v pohodě s tím že mě v sobotu čeká další makačka v podobě NON-STOP běhu Nizké-Tatry 49 km.Takže velká spokojenost před dalším sobotním vrcholem.

Adéla Esentierová: Celkově v ženách na 2.místě ve vylepšeném čase oproti loňsku na 38,13 min.Celkově skončila i s muži na výborném 30.místě.Tady taky platí že nastoupila proti odpočinutějším soupeřkám a pokud by se soustředila na kratší tratě asi by vyhrávala i tyto distance.Zatím je to naše na ostravsku a v Moravskoslezském kraji bezkonkurenční jednička co se týče maratonských a horských běhů a přes léto až do podzimu jsou tyto tratě jeji prioritou.Taky je spokojená s výkonem s výhledem na sobotní tatranský maraton kde chce překonat traťový rekord který drží maďarská běžkyně.

Ivana Zbořilová: Už si zvyká na pravidelné umístění na bedně a příští rok by to mělo být ještě lepší kdy některé soupeřky přecházejí do kat. nad 35 let tedy do veteránek.Ivana zaběhla kuriozní čas 40,00 min.Celkově skončila na 49.místě počitáno i s muži.

Roman Žídek: 17.místo v kat. do 39 let a celkově 50.místo hned za Ivanou Zbořilovou.Čas 40,24 min.Roman vypadal po závodě spokojeně.

Celkově startovalo přes 110 běžců za velmi teplého až tropického počasí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

x

(RepliCant, 22. 6. 2011 22:42)

Výkon dnešního dne hodnotím opravdu velmi kladně, sama jsem byla překvapená, že to šlo tak dobře, prvních 7km bylo bez problému a 1.místo bylo pořád na dohled, v seběhu do Martinova jsem začla ztrácet, nožky mě nechtěly pustit do rychlosti, ale vůbec se jim nedivím po tom co jsem s nimi zvládla ve Slovinsku........
chvilku mi trvalo, než jsem přepla zase na běh do mírného kopce, pak do táhlejšího stoupání do cíle jsem se ještě trochu snažila zrychlit, ale po pravdě se mi v tom vedru na rozpáléném asfaltu moc nechtělo!
Jak se už Roman zmínil, o víkendu se chystám opět do hor a nemůžu se dočkat, cítím, že zaběhnu výborně, tak jen doufám, že počasí bude přát!
Jinak gratuluju všem co dnes běželi!