Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.5.2011 Štramberská 10

19. 5. 2011

V sobotu se zúčastníme již 8. závodu MBP 2011 ve Štramberku kde se běží těžký kopcovitý závod na 10 km převážně po silnicí s kratšími úseky v terénu.Předpověď počasí vypadá na pořádné horko a tak bude na trati asi zase veselo a budeme se potit v kopečcích pod štramberskou trůbou.

Loni se nám jako týmu tento závod vydařil na výbornou a stali jsme se co do získaných medailí nejúspěšnějším týmem ze všech zúčastněných.

V mužích nad 40 let jsem se Ja (Roman Baláž) opět rozjížděl po delším zranění a byl velmi rád za 3.místo a 11.místo celkově.Radim Oborný kdy po celý závod byl taky ve hře o medaili v naší kat. skončil nakonec na skvělém 6.místě.Kat. žen do 34 let ovládl úplně náš tým kdy jsme brali 1.místo a 2.místo Adéla Esentierová a taky v celkovém pořadí první dvě místa a na 4.místě skončila Naďa Kühtreiberová.

Takže tři medaile zlato,stříbro,bronz a jedno 4.místo (brambora) a jedno 6.místo.

mercury-3.jpg

Adéla Esentierová na pražském maratonu při MČR  v maratonu obsadila vynikající 4.místo a potvrdila svou pozici nejlepší maratonské běžkyně na Ostravsku kdy porazila i svou ostravskou velkou soupeřku Petru Pastorovou o 3 min. K tomu aby vystoupila na Staroměstském náměstí na stupně vítězů a aby i ji hráli hymnu chyběla jen pouha 1.15 min.

Letos přeji všem naším členům kteří se zúčastní tohoto závodu co nejlepší výsledky a aby byli se svými výkony spokojení a snad se opět dočkáme nějakých medailových pozic nejlépe tak opět 2-3 medaile.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář