Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.4.2011 Pustkovecká 10

21. 4. 2011

Článek před závodem:

Dnes se zúčastníme v 17,00 hod. Pustkovecké 10.Adéla bude útočít na osobní rekord někde asi kolem 37,45-38,15 min. a Ja bych měl jít pod 36,00 min.Jak to celé dopadne se dozvíte večer po našem příjezdu domů v krátké reportáži.

Výsledky neoficialní 10 km:

Celkově zvítězil Marek Zeman čas. něco kolem 36,00 min. před Alešem Veličkou a Markem Škapou.

V ženách vyhrála Adéla Esentierová v čase kolem 43,30 min. před Ivou Pachtovou čas kolem 46,00 min. a Naďou Kühtreiberovou.

Závod provázelo horké slunečné počasí.Z toho důvodů jsou výsledné časy jemně slabší a také několik běžců v cíli se ptalo jestli to není delší.Když to srovnám s dvěma desítkami které jsem běžel o víkendu tak bych si typnul že delší to mohlo být max. o 200 m ,ale jsou to jen mé hrubé odhady a moc jsem to ještě nestačil rozebrat mezičasy a tempo.Je to nakonec jedno.Podmínky byly zhoršené tím vedrem.

Závod z našeho pohledu:

Opět výborné výsledký.Ja jsem skončil na 2.místě v kat. M40 a celkově na 5.místě v čase kolem 38,00 min. kdy jsme díky horku při závodě přepli na to moc se nevydat a šetřit se na sobotní závod kdy bude asi ještě větší výheň na trati kde nebude žádný stín.

Adéla Esentierová vyhrála celkově ženy a taky způsobem moc se neuvařit na slunci.

Naďa Kühtreiberová skončila v kat na 2.místě a v ženách celkově na 3.místě a plně tak nahradila odpočivájící Ivanu Zbořilovou naší momentální ženskou dvojku.Ivana kdyby startovala tak by stupně v kat. patřili asi celé jen našemu skvělému týmu.Naďa to měla dnes v podobě překvápka kdy se chystala na náš oddílový trénink do Běláku a vůbec netušila že je nějaká Pustkovecká 10.Když jsem ji psal sms že trénink není a je závod tak jen odpověděla že je škoda kdyby to věděla dříve.To už bylo 16,00 hod. a tak jsme s Adi rychle Nadi zavolali ať si zbalí saky paky a za 3.min. jsme u ní a odvezeme ji do Poruby na start.Takže Naďa ani nemohla mít předstartovní trému :-),protože nebyl čas a možná že ji to takto prospělo a jako další běžkyně našeho týmu zabojovala a máme další medaili.

Po závodě jsme se stavili za naším oficiálním sponzorem LOWELL pro který nás odměnil za skvělou víkendovou reprezentaci jeho značky a produktů novým modelem kompresních ponožek vylepšených materiálem a novinkou kompresních návleků.

Tímto oznamujeme že každý nový člen našeho klubu který se k nám přihlásí do 31.5. dostane kompresní ponožky zdarma a bude zařazen do našeho programu ,,vše prádlo na míru" a postupně bude vybaven tiím nejmodernějším funkčním prádlem-materiálem  co je momentálně na trhu.

Dále spolupracujeme s firmou Salomon a každý člen má nárok na výraznou slevu na obuv.

Dále výraznou slevu na výrobky Aminostar a připravuje se spolupráce s Nutrendem.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co to znamená přidat se do týmu?

(Radim Friedrich, 16. 8. 2011 19:05)

Zdar, zdar , zdar,
no nazdar. Tak jsem se chtěl zeptat, viz nadpis. Vůbec netuším co to jsou kompresní ponožky ale vím co mě baví a to je běhat, i když jsem začal nedávno... cca rok. S Naďou K. jsem absolvoval první tréning na Pískových dolech který se mi podařilo nedokončit a tak si říkám kdo pak bude stát o starou lamu? Jsem zvědavý jestli vůbec někdo zareaguje. r.friedrich@seznam.cz

Ivo chyběla si nám

(repliCant, 23. 4. 2011 14:21)

Škoda Ivi, že jsi nebyla, bylo by super stát společně na vyhlášení :-D

Výborné!!!

(Ivča :-))), 22. 4. 2011 20:32)

Všem gratulace!!! Jste skvělé holky!!!!!!