Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.10.2012 Kobeřický 1/2maraton 21,1 km

21. 10. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Připomínka

(Roman/HOLKI, 26. 10. 2012 14:17)

Jo, ale pěkně jsme jednoho příznivce tady namíchli a zkazili mu asi náladu, když si to tak sám pěkně vysvětlil a rozebral jak to přesně bylo.No ještě že běžel na blízku a IP je známa:-).Takže milý Honzo N. nebuď naštvaný na vše kolem a jdi si třeba v noci zaběhat a bude Ti opravdu lépe.Tak zase někde na závodech.

KOBEŘICKÝ........

(RepliCant, 26. 10. 2012 13:23)

S odstupem času se na ten výkon dívám docela s respektem!
Nejsem s ním spokojená a představovala jsem si vše docela jinak, ale hold někdy nám nečekané události zkříží cestu a nakonec je vše jinak, zvlášť když se jedná o zdravotní stránku!
Pak už je jen na každém z nás jak se dokáže jeho tělo ubránit vnějším vlivům!
v den závodu u mě bohužel propukla nějaká viróza a moje tělo dostalo úkol se bránit, takže na nějaké závodění už nezbyla energie!
Když jsem se snažila běžet předem připravené tempo, nedalo se to, takže jsem se rozhodla závod vypustit a doběhnout plynule na již 3.místě.
Roman, když se rozhodl na mě počkat, netušil, co prožívám a myslel si že spolu zabojujeme o kvalitní čas, ale to jsem mu řekla, že nepůjde, tak jsme to prostě spolu nějak doběhli a byl mi hlavně psychickou oporou na trati, než vodičem, protože to tempo bylo dost slabe a takhle nějak asi běhám volné výklusy po lese se psy.
Mrzelo mě, že 2týdny tréninkové práce jsem nijak nepotvrdila, ale bylo mi tak mizerně, že jsem byla vlastně jen ráda, že žiju!
pondělní ráno byla katastrofa a celý týden narušený a všechny treninky překopane na momentální schopnosti!
Ale i to všechno se dalo překonat .
A stejně si myslím, že je úplně jedno, jestli někdy dokážu zaběhnout nějaký super čas nebo ne!!!
Protože nejdůležitější je se o to vždycky pokoušet!
Protože ten, kdo nikdy nezažil prohru, si nezaslouží být vítězem!!!

Noční bludič:-)

(Roman/HOLKI, 26. 10. 2012 9:01)

Komentář v 23,30 hod. smazán.To jsou zase Ti noční nespokojenci na netu.:-),ale i tak díky za podporu a připomínky a IP číslo.Zase někdy na závodech.Ahoj neznámy:-).