Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.4.2011 Ludgeřovická 15

2. 4. 2011

EXTREME EXPRES zprávy z Ludgeřovic:

                           ludgerovice_15_km_128.jpg

Foto: Otto Seitl

                           2.4.11-ludgerovicka-15-012.jpg

Roman Baláž 3.místo......dnes spokojenost.......na to jak mě bolel zub.....bojoval jsem více sám se sebou abych vůbec doběhl do cíle.

Dnešní 15 km závod v Ludgeřovicích byl pro naše barvy opět velmi úspěšný.3 medaile a 4 účasti.Ja jsem skončil na 3.místě v kat. nad 40 let a celkově na 9.místě.V danou situaci jsem spokojený,protože jsem večer byl na pohotovosti s bolestivou stoličkou a zvažoval dnešní účast.Byl jsem docela jalový,ale ráno zub nebolel tak jsem vyrazil s tou energii kterou jsem zrovna měl.Adéla skončila celkově v ženách na 2.místě a možná to měla horší,protože má doma dva marody a Anička celý týden vysoké teploty a afty v puse i na jazyku a na rtech a pořád v breku.Včera i dnes už se to pomalu lepší tak snad příšti týden to bude s náma už lepší přece jenom v neděli jsme absolvovali maraton v Bratislavě a tak je třeba se nějak opět rozjet na důležítější závody.Lenka Hájková zaběhla 2.místo v ženách nad 34 let a Roman Žídek zatím nevím.Domů jsme si odváželi 3 poháry a spoustu cen kdy jsme v tombole vybrali na všechny lístky ceny.

 

 

                      2.4.11-ludgerovicka-15-010.jpg

Adéla Esentierová v tričku Salomon-run.cz. Náš partner a oficiální sponzor pro naší účast na MS v horském maratonu ve Slovinsku a Beskydskou 7.

 

 

 

                        2.4.11-ludgerovicka-15-005.jpg

Lenka Hájková 2.místo ženy nad 34 let....s připravovanou velkou novinkou pro své tréninky.

Bohužel musíme reagovat a úvést informace k incidentu na trati mezi naši běžkyni Adélou Esentierovou a Petrou Pastorovou z MK Seitlu Ostrava.Adéla mě hned v cíli zdělila a stěžovala si na nesportovní chovámi Petry na trati včerejšího závodu.Šlo o vylití kelímku do obličeje na občerstvovací stanici.Na což jsem ji vyslechl a šli se vyklusat kde jsme se domluvili že o tom napíše co se stalo na občerstvovačce.Pak jsem ji to rozmluvil ať to nepíše a nechá si to pro sebe a vyříká si to a udělá si pořádek z očí do očí s Petrou sama.Bohužel dnes při hledání výsledků ze včerjšího závodu jsem narazil na článek od Petry úplně v jiném neúplném podání a ne zcela se vším a hlavně podstatným co se tam stalo.Rosťa Bažanowski to celé podrhl velmi zkresleným účelovým článkem jen ve prospěch jejich týmu kde nesmyslně k výsledkům přidal nesouvísející komentář o nějakém neodpovězení na pozdrav nebo podobně což u informace pro běžce v danou chvíli bylo úplně zcestné a nepatřičné všeobecnému oznámení o výsledcích.Ani nenapsal u Adély klubovou příslušnost a sprostě tam jen napsal to co si každý může vlastně přečíst.Opět chci upozornit na účelově zaměřené články této osoby proti našemu běžeckému oddílu kdy na svých stránkách veřejně poškozuje práci a činnost našeho týmu a našich výsledků a využívá těchto komentářů v rámci např. hodnocení společenské sportovní akce jako napřiklad Ludgeřovické 15.Měl by si uvědomit že sice stránky jsou jeho nebo jeho oddílu,ale veřejně poškozuje zúčastněné osoby veřejné akce a článek je prezentován i široké ostatní veřejnosti.Můj názor je že pokud by tato jmenovaná osoba byla seriózní a objektivní tak informaci např. k tomu co se stalo mezi Adélou a Petrou si ověří nejen u Petry jako členky jejich klubu,ale zajde si pro info pokud to chce zveřejnit i k Adéle aby si udělal přehled jak to bylo viděno i druho stranou a pak z toho vycházel.Jenže Bažanowského bulvární pecky někdy vůbec nesouvisející s běháním o které se snaží za každou cenu jsou opravdu velmi zkreslené většinou i někoho poškozující a to vědomě.Můžu připomenout s jakou chutí zveřejnil později ztažený článek redakce behej.com od Miroslava Kadlece ,ktery než okopíroval na své stránky měl např. získat informaci ode mě jak to vidím ja a že to bude zveřejňovat.Celý článek Kadlece byl velmi účelově lživý a po těch hnusných komentářích které na stránkách MK Seitl dopustil vzniknout Bažanowski jsem už neměl chuť reagovat a uvést tento lživý článek na pravou míru a uvést zatajené informace o kterých se už Kadlec raději nezmiňoval.

Ukázka jak si R. Bažanowski dělá z komentářu o výsledcích závodu snad nějaké vyřizování osobních sporů apd. a využívá těchto veřejných hodnocení závodů:

Toto je část hlavního komentáře  k Ludgeřovické 15 na stránkách MK Seitl Ostrava:

,,Na druhém místě skončila jedna ostravská běžkyně, která po vzoru svého přítele neumí odpovídat na pozdrav. Jmenuje se Adéla Esentierová."

Myslím že každý po přečtení tohoto textu si uděla o komentářích Bažanowského už vlastní nezávislý úsudek :-)

Tady je vyjádření a jak to vlastně bylo od Adély k neobjektivnímu článku Petry Pastorové ,který byl uveřejněn na stránkách MK Seitl: 

 

                             adela-future.jpg

FUTURE Foto: Martin Dědek

Mým příznivcům i těm ostatním, bych chtěla napsat jak to opravdu bylo na Ludgeřovické 15!

Ve zkratce, abych se dostala k tomu hlavnímu, abych se vyjádřila k neobjektivnímu článku na stránkách klubu MK S….  

-         jeli jsme  s Romanem na závody jako každý jiný víkend a pokud jsem někoho zapomněla pozdravit, tak se mohl ozvat osobně, určitě to nebylo myšleno záměrně. Mezi 50ti lidmi si fakt neuvědomuji před závodem, kdy se soustředím na výkon, taktiku a přípravu, koho jsem už pozdravila a koho ne! Navíc mívám sluchátka s hudbou, takže je možné, že jsem někoho jednoduše neslyšela! Takže osobo, co jsem Tě nepozdravila, buď tak hodná a připomeň se mi na dalším závodě, kde se potkáme a já ti slibuji k tomu pozdravu i úsměv.

-         Dál musím reagovat na nepříjemné oslovení v úvodním článku na stránkách Výše zmíněného klubu a dovoluji si napsat takto veřejně, že záměrně nezveřejňuje, za který klub startuji já!(nestalo se to poprvé). A co má s tímto závodem společného můj přítel? Zkrátka když si chce někdo rýpnout, tak já bohužel nic nezmůžu!

-         K tomu incidentu s P.P.na občerstvovačce musím jen dodat to, že jsem už několik desítek metrů před stoly s kelímky srovnala svůj běh k pravé krajnici, abych si mohla pro kelímek pohodlně šáhnout a nemusela nijak přebíhat a s někým se křížit, ale P.P. se taky rozhodla pro občerstvení a bezohledně šáhla po stejném kelímku ve chvíli, kdy jsem ho už měla na dosah, zároveň mi tímto zkřížila běžeckou dráhu a tím mě i zbrzdila. Nechápu, proč si nedoběhla pro ten druhý, měla tam přece dost místa, nevím, ale mě by nenapadlo takhle riskovat na občerstvení. Samozřejmě se to neobešlo bez komentářů, protože já si taky nenechám líbit všechno! Co jsem jí řekla je mezi námi a nechápu, proč si to se mnou po závodě nevyříkala z očí do očí, asi pro to, že měla strach, že jí oplatím ten incident, o kterém se jaksi zapomněla ve svém super ženském a citlivém článku zmínit a to, že vzala i ten druhý kelímek a chrstla mi z něj vodu přímo do obličeje! Asi neměla žízeň jako já.

-         Jo rivalita musí být i mezi ženami, jen nevím, kam to povede dál, příště si budeme natvrdo podkopávat nohy, strkat se lokty a nakonec si budeme trhat i oblečení, ne? Já fakt nevím, ale když je někdo lepší tak to uznám, ale když mě někdo při závodě omezuje a pak ještě napíše článek, kde vše popisuje zkresleně  a tak jak se mu zrovna do krámu hodí, tak takový člověk pro mě není soupeřem a už vůbec nebudu mít chuť ho někdy pozdravit!

-         Můj názor, je že P.P. je docela dobrá běžkyně, ale to je asi tak všechno. O její falešné uznání nestojím a pokud má potřebu se veřejně vyjadřovat tak ať si to užije!Administrátor je celý bez sebe, že má co zveřejňovat! Já nemám čas psát nějaké výmluvné pomluvy a také už se k této věci nebudu dál vyjadřovat!

Adéla Esentierová

 

                             obcerstvovacka.jpg

 

Fotka obou běžkyň je usvědčující že Petra zkřížila Adéle dráhu a omezila ji v běhu kdy ji zatlačila jemně na krajnici silnice a za úroveń občerstvovacího stolíku.Adéla byla blíže podélně k pořadateli s kelímkem a Petra se měla buď zařadit za Adélu a vzít si další kelímek nebo ji výrazně tak asi o 2-3 m předstihnout už několik desítek metrů před občerstvovačkou aby dala Adéle jasně najevo svůj záměr který nakonec provedla dost nešikovně a riskantně.Je to vice méně plkotina tento incident spíše je škoda že Petra Pastorová napsala k tomuto neobjektivní vyjádření a neuvedla podstatnou věc že další kelímek vychrstla asi ze vzteku Adéle hodně nesportovně přímo do obličeje.Myslím že toto nebylo fér a měla to ve svém vylívajícím se citovém článku uvést jako podstatnou věc.

 

Můj příspěvek v komentářích pod článkem z Ludgeřovické 15 na stránkách MK Seitl ,který určitě jejich administrátor R.Bažanowski brzo vymaže jak tomu bylo i v minulosti a tak jsem ho raději překopíroval na naše stránky:

Připojuji se k pochvale k organizaci závodu.Vše bylo pečlivě připravené a závod a trasa v pěkném klidném prostředí.

Chtěl bych ještě veřejně vyzvat administratora těchto stránek Rosťu Bažanowského aby veřejně v článku z Ludgeřovické 15 nenapadal a neurážel Adélu Esentierovou a mě za nějaké nepozdravení apd. a neuváděl u Adély záměrně opět jeji příslušnost tedy Baláž EXTREME-TEAM Ostrava.Rosťo Tvé články jsou velmi neobjektivní a píšeš vše účelově.Tvůj příspěvek k veřejnému závodu z Ludgeřovické 15 je silně situován ve prospěch členů MK Seitl kdy vyzdvihuješ výkony L. Dvorského na 4.místě a Ivany Pachtové taktéž na 4.místě v ženách celkově na úkor dalších ostatních medailových borců.Naopak napadáš a veřejně urážíš nás dva s Adélou a zveřejňuješ neobjektivní článek Petry Pastorové aniž bys jako nestraný pisatel o veřejné akci si měl informace ověřit např. i v podání Adély,která by se určitě ráda taky veřejně vyjadřila pokud by ji byl dán prostor a možnost reagovat.Dej nám už pokoj a my si chceme s Adélou na závodech taky užívát jako všichni normálni běžci a máme dost svých problému  doma např. tento týden nemocnou Aničku,mě bolel celý týden zub a staráme se doma navíc o štěňata.Ty nemáš rodinu a sedíš VĚČNĚ asi u počítače a blafuješ svým účelovým bulvárem veřejnost a urážíš na potkáni koho se Ti zlíbí.Pokud seš seriózní tak přidej pod článek Petry Pastorové i článek Adély jak to viděla celé ona.Článek najdeš na našich stránkách kde jsme Tvé blafy a neobjektivní článek Petry uvedli na pravou míru.
http://www.balazextremeteam.estranky.cz.
Ještě jednu připomínku: JSOU TO TVÉ STRÁNKY NEBO TEDY VAŠEHO ODDÍLU A POKUD KOMENTUJEŠ V PŘÍSPĚVCÍCH NĚJAKOU VEŘEJNOU AKCI TAK SI UVĚDOM Z JAKÉ POZICE PŘÍSPĚVEK PÍŠEŠ.Pokud si někdo na svých stránkách vyzdvihuje výkony svých členů je to v pořádku a k tomu stránky i slouží-to dělám i ja na naších stránkách ,ale ne při veřejném názoru a hodnocení na nějakou akci podaném pro celou běžeckou obec bez rozdílu oddílové příslušnosti.Hraješ si na nějaký veřejný web běhání tady na ostravsku tak pokud Tě to baví buď prosím Tě opatrný co o kom píšeš a nedělej z lidi blbce a piš věcně a ověřuj si ty své zaručené běžecké bulvární pecky.Pokud hodnotíš nějakou sportovní událost tak bys měl oddělit celkové dění a výsledky a pod toto hodnotit závod z vašeho oddílového pohledu a teprve tam vyzdvihovat vaše výkony.Takto neobjektivně viz. článek z Ludgeřovic prokládáš hlavní události tím co se Ti účelově hodí z pohledu vašeho oddílu a urážíš takto ostatní běžce kteří by si taky zasloužili zmínku o jejich výkonu.Objektivní článek by měl tedy určitě vypadat jinak než to cos vytvořil Ty.
 

Má odpověd (brzo bude opět vymazána adninistrátorem R.Bažanowskim:-)) a reakce na příspěvek Petry Pastorové z 4.4.2011 v komentářích na stránkách MK Seilt Ostrava k Ludgeřovické 15: 

Včera naše oddílové stránky zaznamenaly rekordní počet přístupu 462 x což tedy mě spadl jazyk na vestu.Je to určitě tím incidentem který vytáhla Petra Pastorová a Rosťa Bažanowski na jeho silně urážející článek na náš účet s Adélou kdy jsme se Ludgeřovické 15.Lidí to asi zajímá a možná i z důvodů že včera naše komentáře a žádost Adély aby i ji dali na těchto stránkách k hodnocení veřejné akce prostor na vyjádření byli nekompromisně a jednalo se asi o 10 příspěvků smeteny a cenzůrovany takto možnosti komentářů k tomuto tématu.Je to škoda že takto veřejně se manipuluje s lidma a jejich možností více poznat jak to vlastně vše bylo a na stránkách MK Seitl je to tedy podáno silně účelově proti nám.Přitom Petra Pastorová ve svém článku zatajila dost podstatnou věc a takto to prezentovala jako ona ta poškozená a přitom to bylo právě opačně.Dnešním komentářem 5.4. pod článkem to už totálně zazdila o nějakém negativizmu a opět se snažila celou situaci zkresleně podat když navíc Adéla mě ještě později dodala že Petra k ní přiběhla z boků z prostředka silnice nebo dokonce z druhé strany a vyloženě ji zkřížila dráhu svého běhu.Nevím kam tyto články proti nám míří a docela je nám už to jedno.My už v tom máme docela jasno a kdo šíří nějaký údajný negativizmus jsou právě štiplavé články ze strany MK Seitl tedy v podání Bažanowského a tam bych Petro Pastorová viděl právě ten negativizmus kdy my si v pohodě přišli zaběhat na Ludgeřovickou 15 my právě my co běháme po lese a tedy si čistíme hlavu a přivedli jsme Tě údajně k běhání a dobrými dojmy jsme také odjížděli kdy se nam celý závod líbil a teprve v neděli po zveřejněni pošpiňujícího článku od Rosti Bažanowského a Tvém podivném zkresleném a Tobě vyhovujícím a hodícím se nakřnutí Adély kvůli skoro plkotině na občersvovačce jste negativizmus začali právě tímto okamžikem šířit vy dva s Rosťou.Pokud si myslíš že jsme takoví jak píšeš tak mě vysvětli proč Adéla má tolik kamarádek běžkyň a u všech je tolik oblíbená a jestli to je tedy negativizmus :-).Ja možná jsem dost kontraverzní postavička pro ostatní běžce na ostravsku a v okolí,ale vysvětli mě proč uč běhám 31 let v tomto prostředí bez vážnějšího konfliktu a napadání což se děje až asi příchodem v posledním roce nějakého Bažanowského a jeho příspěvcích na mé konto.Jestli mám nějaké lidí kteří mě nemusí a těch je určitě dost tak na druhé straně mám spoustu přátel s kterýma na sportovištich už vycházím hezkou řádku let a jsou to opravdoví sportovní kamarádi a těch si nesmírně vážím a promiň ,ale po zkušenostech Tvého velmi krátkého působení v našem týmu kdy jsi stále dělala nějaké problémy a napadalas mě za určité věci a nechovala ses jako týmový hráč kdy jsem Tě musel skoro na všech závodech upozorňovat že např. na stupně bys měla jít v našem dresu,protože sponzor to rád uvidí a zrovna v tomto případě sponzor a náš partner větší částku dotoval ze své kapsy a my jako běžci jsme dopláceli tu menší částku.A to byl jen příklad tvého netýmového chování a bylo toho více což nechci vytahovat.Tak se neschovávej za těmi Tvými ukřivděnými články a věř Tvé komentáře o nějakém negativizmu si raději nechej na svých bedrech protože zrovna Ty jsi ten zdroj negativizmu kdy vše je schováno za nějakou maskou neviňátka a s radostí vlastního hřejivého ega a prosazování ,nesneseš v týmu konkurentku a teď v MK Seitlu Ti to moc vyhovuje když tě obskakují ostatní postarší pánové a ty seš středem pozornosti.Byla si první v našem týmu která nám začala vytýkat úplné blbosti v podobě že Ti neřikáme kde jedeme na závody a celé Tvé obviňování začalo ve Zlíně  na RUN UPU kdy Tě  Adéla poprvé výrazně porazila a tys to nemohla přenést přes srdce a dokonce sis stoupla při vyhlašování na 1 stupínek kdy Tě na to museli upozornit a toto mám např. na videu.To se však může stát za to Tě nějak neobviňuji jen upozorňují na Tvé invidualní chování kdy i tam jsem Tě musel poprosit jako šéf týmu který měl radost že má dvě borky na stupních aby sis oblékla náš dres.V začátcích kdy jsme se seznámili na nějaké naší akci a pak se potkávali na různých akcích jsem Ti dost snad pomáhal a radil co a jak a seznamoval Tě s běžeckým děním a tréninkem-jak úseky atd. a dokonce jako člence týmu jsem Ti vyřídil Tvou zaslouženou prémii 500,- za traťový rekord v Kravařích loni kdy tys o tom ani nevěděla že máš na cenu nárok a to ja jako vedoucí týmu pro Tebe udělal a udělal bych to pro kohokoliv dalšího v týmu.Taky kdys mě později vytýkala že chceš ten tréninkový plán,který jsem Ti pak tedy s větším spožděním nabídl jsi naopak zase Ty odmítla a ja Tě upozornil že nejsi v týmu samotná a že těch starostí a poviností mám více i k jiným členům ať si trpělivější a tys mě v e-mailu poslala někam.Takže se zamysli i Ty nad svým jednáním jestli naopak negativizmus nepocházi z Tvé mysli.
Myslíš že když máme doma 4 psy tak jsme negativní lidé?Myslíš že bychom si je pořizovali kdybychm jimi byli?Ani nevíš jak je máme rádi a taky sport v přírodě a na horách stejně možná jako Ty- v tom jsme všichni na tom asi podobně.Jsme všichni na jedné lodi a chceme si běhání užívat tak nás už raději nepomlouvej v příspěvcích a užívej si Těch pocitů o kterých píšeš co nejvíce.Naše přání v užívání si běhání je přece zhodné a nedělejte z nás na MK Seitlu stránkách nějaké monstra.
 

Roman Baláž

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ty si sam pises ty komentare

(aVJOV, 5. 4. 2011 13:02)

ses nenormali !!!! Romane!

Re: Ty si sam pises ty komentare

(Roman/HOLKI, 5. 4. 2011 14:10)

Odpovím ikdyž jsi anonym.Píšu všechny ty kde se podepíšu a je to z důvodů že tyto komentáře měli patřit na stránky MK Seitl kde to ustavičně R.Bažanowski maže.Dneska už celé dopoledne až do teď je tedy k překvapení nemaže tak pokud se budu muset zase ozvat tak opět tam.Nechci aby odezvy na jejich články nedostali do etéru mezi ostatní běžce a také kamarády a známe na kterým mě záleží a jim snad na nás a fandí nam.

Nemělo to začít....

(Roman/HOLKI, 5. 4. 2011 11:32)

Můj názor je že vše vzniklo článkem R.Bažanowského a kdyby toto nebolo nic by se takového nevyskytlo.My jsme vždy jen reagovali na napadání z MK Seitl a nikdy jsme si nic proti nikomu z jejich oddílu nevypisovali na naších web stránkách a tudíš se jen bránime napadání z jejich strany.Toto je přirozená naše obrana a my si to od nějaké ho MK Seitl tedy nenecháme v žádném případě líbit a už vůbec ne od někakého Bažanowského.Mě se stačí podívat na Adélu jaká je to silná osobnost a jednou :-) už mě i jednu tak střelila facku při domácím konfliktu že když jsem zrovna při tom obaloval řízky v misce se strouhánkou ta mě vyletěla celá miska s obsahem až do stropu a strouhanka po celé kuchyni na zemi i s řízky :-).Ještě jednou jsme se vzájemně pobili pěstmi těsně před startem Lysohorského maratonu tuto zimu v prosinci už ani nevím kvůli čemu.A jak se nám pak běželo:-)Adélka si tedy určitě dívčí deníček nepíše a nevymlouvá se na to že se ještě nenaučila občerstvovat na občerstvovací stanici:-) ...ani nevím kde na to mají školu:-).Toto už zavání fakt tou zmiňovanou školkou v příspěvku zmiňované.Adéla si však prošla školou života kde ja který si myslím že jsem drsňák největší jsem jen proti ni ořezávatko a ořežprut:-) podle jejiho vyprávění:-) z dob minulých.

x

(RepliCant, 5. 4. 2011 11:04)

Víte co si myslím? že pravda je jen mezi Petrou a mnou a tak to taky zůstane, každý člověk má tendence si svou obhajobu trochu přibarvit, aby právě ta jeho byla věrohodnější a myslím si také, že dál to rozebírat opravdu nikam nevede! Obě si myslíme, že máme pravdu, obě jsme to zkrátka v tom rychlém sledu událostí jinak vyhodnotily! Je tedy možné, že Petra si opravdu neuvědomila jak mě svým jednáním omezila na občerstvovačce? Moc se mi tomu věřit neche, ale budiš, i kdyby to tak bylo, tak stále jsem toho názoru a to se nezmění, že neměla psát ten článek, který ještě k tomu neobsahoval všechna fakta, která by tuto situaci pomohla objasnit! Na fotce opravdu není moc patrné, kdo byl první u kelímku, ale jak jsem již psala, pravdu známe my dvě, pokud si jí Petra pamatuje jinak????? Co s tím nadělám! Já si myslím, že to byla úplná blbost i kdybysme tam převrátily celý stůl - no ježiši! tak přece se nemusíme takhle přes internet provokovat a obviňovat kdo lže! Nevím jak Vás, kdo píšete příspěvky do komentářů pod článek P.P ale mě už to samotné čtení ubírá energii, natož ještě pořád někomu něco vypisovat a bránit se kvůli troše rozlité vody! Měs se již při závodech stalo, že jsem nechtíc zkřížila dráhu jinému běžci, ale tak to při závodech občas asi je. Člověk myslí na sebe a soustředí vše na výkon-tedy aspoň já, když to chtěla Petra běžet volně, jak psala, tak proč tak spěchala u občerstvovačky, aby tam byla předemnou???
Jsou prostě věci, které mi moc nejdou do hromady, ale zase posuzuju to jen ze svého pohledu, prostě já když vidím, že někdo běží k občerstvení, tak ho přece nebudu na poslední chvíli předbíhat? To už je trochu proti logice ne? Názor jiných lidí těžko ovlivním, pokud si ho už vytvořili na základě nějakých informací a stejně mě zas až tak nezajímá, co si kdo o mě myslí. Pro mě je důležité, že to vím já sama a že mám čisté svědomí! škodit někomu při závodě, nebo na internetu opravdu není můj styl! Mám totiž spoustu jiných věcí na práci - které mě nabíjí pozitivní energií.
Takže pokud ještě chce někdo rozebírat ten článek a vše co se kolem něj děje, ať se pak nediví, že je negativně ovlivněn!!!
A vzkaz pro Petru P. : chápu, že jsi se chtěla vypsat, to chápeme všichni, ale takové věci se vyřizují osobně! mě to naštvalo, ale po závodě jsem tu hořkost spolkla a řekla si "seru na to" nebudu to řešit! Když tě to tak tížilo, mohla si mi to přece říct a na veřejnosti. Nebo si to příště zapiš do dívčího deníčku, uvidíš, jak se Ti uleví!

Adela je naše 1

(Jana F., 4. 4. 2011 2:10)

Adel jsme s Tebou.Víme jaká jsi férová kamarádka a když můžeš každému pomáháš.To co Seitlovci předvádějí s tím co o vás píši to se jen sami znemožňují a lidé nejsou blbí a vidí to.Ta Petra Pastorová za ten zkreslený a neúplný výlev a komentář má tedy pořádně za víkend palec dolů :-(

Re: Adela je naše 1

(Lenka H , 4. 4. 2011 14:21)

Adél přidávám se ke komentáři. Kdyby byla Petra opravdová borka,tak se nesnižuje ke zvěřějnění takového článku. Zdravím L.

Zveřejnění mého pohledu na věc

(Replicant, 4. 4. 2011 19:47)

Znovu jsme požádali R.Bažanowského aby zveřejnil i můj pohled na celou věc na stránkách MK Seitl a tím vysvětlil své velmi unáhlené vkládaní různých informací a především urážek v hodnoceni výsledků na mou osobu a s komentáři že nezdravím apd.On však už asi přes 5 příspěvků vymazal a strčil hlavu do písku a dělá že nic.Vše kopírujeme tady aby si ostatni mohli konečně udělat pořádný přehled jak to je vlastně s jejich stránkami a učelové pomlouvačné články matouci ostatní a poškozující nás s Romanem i ostatní členy oddílu.Máme také spoustu sponzorů -partnerů kteří nám v běhání pomáhají a taky nějakých závazků k nim a oni jsou nuceni se v takové špíně orientovat co píše Bažanowski.Dále to čte i plno kamarádu a rodinných příslušníku kteří nam fandí a my pak musíme vše vysvětlovat a napravovat poškozující články Bažanowského.
Tady je má žádost k zveřejnění mého článku na jejich stránkách abych se mohla taky vyjádřit veřejně jako Petra Pastorová:
Rosťo Bažanowski pokud mažeš příspěvky Romana Baláže tak doufám že mou žádost o zveřejnění mého pohledu coby vtaženou do článku na Tvém webu na celou věc zveřejníš na Tvých báječných objektivních stránkách.Veškeré informace k Ludgeřovické 15 a našeho pohledu na celou věc a mého příspěvku najdeš a také ostatní čitatelé na htpp://www.balazextremeteam.estranky.cz v sekci ,,aktualně".tak se teď ukaž jako chlap a jednej jak uznáš.Jsem zvědavá jak se zachováš.
Adéla Esentierová

Cenzůra na stránkách MK Seitl Ostrava

(Roman/HOLKI, 4. 4. 2011 12:05)

Veškeré mé příspěvky a reakce na událost z Ludgeřovic R.Bažanowski záměrně vymazal.Vše jsem překopíroval do našeho článku ,aby byl dán prostor nám a ne manipulovat veřejným míněním jak se pokouší Bažanowski neustále nás napadá a sprostě uráží.WEB MK Seitl je silně neobjektivní díky Bažanowskému a Otta Seitl by se měl stydět co se píše pod jeho hlavičkou veškeré urážky a měl by se silně nad stránkama MK Seitl zamyslet protože články jsou v některých bodech nevkusné a nemorální.