Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.3.2011 Mořkovský zajíc 10 km

19. 3. 2011

EXPRES EXTREME tisková zpráva z Mořkovského zajíce běhu na 10 km:
Dnes to byla spanilá jízda našeho týmu: 4x bedna ,ale jedna bedna z toho za nejmladšího závodnika celého závodu tedy Vaška (15 let)
Ja na 3.místě v kat. nad 40 let (7.místo celkově) kdy jsme se první tři naháněli po celý závod a různě předbíhali tedy především s Alešem Zajícem kdy těsně před náma si stale držel nepatrný náskok Rosťa Petráš.Adéla se opět vrací výrazným krokem na vedoucí příčku mezi ženami která ji utekla díky delší nemoci a nachlazení a dnes doběhla jen asi 40 s. za první běžkyni na 2.místě kdy už neměla celkem potíže s dýchaním a v příštím závodě už by měla opět v plné síle nastoupit a potvrdit své dřívější suverení pozice které si už od podzimu loňského roku udržovala.Už se v ni opět probudil PREDÁTOR tak se máme na co těšit.Ivana Zbořilová se konečně dočkala vytouženého 3.místa a každým závodem se lepší a uvidíme kde to letos dotáhne.Vašek si slávu aspoň v podobě nejmladšího účastníka vyzkoušel když si přebíral cenu na stupních vítězů a dnes jeho projev na trati byl taky zlepšený díky našim společným tréninkům,kterých se poctivě zúčastňuje a zatím trochu trpí našim vysokým tempem na spol. trénincích.
V MBP jsme si velmi polepšili po 2.závodech kde ja jsem se dostal asi do čela kat. nad 40 let nebo budu ještě na 2.místě těsně za Rosťou Kolichem který mě výrazně porazil v Kobeřicích a teď jsem zase s větším náskokem byl ja před ním,ale zatím to bude asi mezi námi bodově těsné.Celkově bych se mohl dostat v MBP poháru asi na 4.místo ,ale toto může být dost nepřesné tak zatím velmi hrubě a neoficiálně.

Obrazek

Adéla si drží 2.pozici a Ivana postoupila z 4.místa na 3.místo.Dneska to byl tedy v Mořkově den který patřil dle prvních ohlasů nám a všichni jsme zaběhli velmi solidní výsledky a jako tým jsme získali nejvíce ocenění na stupních v hlavních kat.
Musím se zmínit také o zlepšeném výsledku Renči Bachroníkové která trénuje pravidelně a poctivě v naši treninkové SPEED skupině a běhá za TT Ostrava,ale umístění zatím nevím ale asi 4.místo v ženách E.
Dnes tedy všichni dostaváme pochvalu před nastoupenou jednotkou a zítra doufám podpoříme svou účasti Romana Žídka ,který pořádá 10 km závod v Kravařích a dnes se myslim jen přijel do Mořkova podívat a také zítra nastupuje asi do Runing kolotoče Lenká Hájková odpočatá a nabitá energií z rakouských hor.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář