Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.4.2011 Bolatická 20

20. 4. 2011

Bolatická dvacítka

 

Na Bolatickou dvacítku jsem se těšila už dlouho. Hlavně proto, že je to jeden z mála běhů lesem!!!! Ráno krásně svítilo sluníčko a to mně ještě více nakoplo. Cestou jsem nabrala do auta mamku s Vítkem a kamaráda Dědka z Havířova a vyrazili jsme směr „Prajská“.

Hned v okolí koupaliště se nám moc líbilo. Hezky upravené domy, všude čisto, hostesky rozdávaly ořechovici na zahřátí a koláčky, abychom neběželi s prázdným žaludkem. Vítek dostal spoustu sladkostí a v závodě na 400m neskončil poslední!!!!! :-)

Já se postavila na start hlavního závodu na 20 km s cílem pokud možno udržet se Verči Jerglíkové. Jelikož mi ale Verča řekla, že se jde spíše kochat přírodou a nebude to hnát, tak jsem se od ní a L.Bardaševského asi na 2.km odpojila a pokračovala svým tempem sama. Na 10.km jsem měla na stopkách něco přes 43 minut a to mě nadchlo!!! Doběhla jsem Jardu Vernarského a ten to se mnou taky chvíli táhl a povzbuzoval mě. Pak mi ještě přes cestu přeběhlo asi 5 divočáků a přes pár kopečků jsem se konečně dostala až do cíle.

Nevím, jak moc přesně to mají změřené, protože potom v cíli říkali, že je to celkem asi jen 19 km. Nicméně výsledný čas 1:28:25 je dobrý.

Celkově se mi závod, organizace a vůbec vše kolem moc líbilo a už se těším na příští rok!!!!

 

Od nás běžel dvacítku ještě Roman Žídek, ale nevím, jak dopadl. Desítku potom vyhrál náš nový člen Pavel Raida :-)

 

 

Ivča :-)))

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář