Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravskoslezský běžecký pohár 2011 po 7 závodech

19. 5. 2011

MBP 2011 je v plném proudu a před 8. závodem ve Štramberku je tady malá rekapitulace jak si letos vedeme:

Do začátku května kde jsme poprve narazili na termínovou kolizi se závodem MBP a to Hrabyní a Pražským maratonem jsme si vedli výborně.Ja (Roman Baláž) jsem byl na 2.místě v celkovém pořadí mužů a na 1.místě v kat. nad 40 let.

Adéla Esentierová na 1.místě v ženách jak celkově tak na 1.místě v kat. do 34 let.

Chybí nám zatím jeden závod a tak je třeba s tímto počítat.

Ja (Roman Baláž) se teď momentalně po jednom chybějícím závodě nacházím na 6.místě celkově a na 1.místě v kat. muži nad 40 let.

V ženách celkově stále vede Adéla Esentierová a taktéž v kat. žen do 34 let. je na 1.místě.

Ivana Zbořilová je na 4.místě.

Natália Pszcolka je na 10.místě.

Tak trochu naše je i Renča Bachroníková z TT Ostrava které zatím patří 2.místo kdy Renča se zúčastňuje naších klubových SPEED tréninků.

Lenka Hájková v ženách nad 35 let je na 2.místě.

Jak je vidět letos se nám hodně daří a jsme skvělá běžecká parta kdy hlavně na společných trénincích kvalitně trénujeme a ještě se skvělé u toho bavíme.

 

                            dsc_0019.jpg

Na letošním pražském maratonu jsme opět potvrdili že jak v mužích tak v ženách máme nejlepší maratonce jak muže tak i ženu na Ostravsku a především 4.místo (bramborová medaile:-)) v MČR na tomto maratonu které vybojovala Adéla Esentierová (3.05,57 hod.) je příslibem že jsme právě ten správný tým a kolektiv který táhne za jeden provaz a je možnost především pro nováčky a začínající běžce čerpat z naších dlouholetých zkušeností ,které rádi poskytneme.

Naše skvělé letošní úspěchy napomohli k tomu že se k nám hlásí stále noví členové se zájmem o běhání kdy už nás je letos kolem 30 běžců a pro ně jsme připravili jako bonus že si vážime toho že se rozhodli právě běhat za náš klub kompresní ponožky zdarma od našeho skvělého sponzora Lowell pro (běžná cena ponožek na trhu u konkurenčních výrobků kole 500-600 Kč).Takže kdo začne běhat za nás tak se může opřít o náš program sportovního oblečení z těch nejmodernějších materiálu ,kterým nás vybavuje náš výhradní sponzor pro běžecké sportování na Ostravsku.

Všem přeji mnoho úspěchu na sobotním již 8. závodě MBP 2011 ve Štramberku a další posuny vpřed v tomto seriálu.

Roman/HOLKI

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář