Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsme na vedoucích pozicích v MBP 2011 po 8 závodech.Náš TEAM jede spanilou jízdu letošním ročníkem

24. 5. 2011

Aktualní pozice naších běžců v MBP 2011 po Štramberské 10 a tedy po 8 závodech:

Roman Baláž 4.místo celkově a 1.místo v kat. nad 40 let.(chybí jeden závod a tak se čeká pozdější posun na 3.místo)

Adéla Esentierová 1.místo celkově a 1.místo v kat. (celkově i s muži dokonce výborné 10.místo)

Lenka Hájková 2.místo v kat. ženy nad 35 let.

Ivana Zbořilová 4.místo v kat. do 35 let. (chybí ji však závody a tak se čeká pozdější posun na 3.místo).

Vypsal jsem jen umístění naších členů kteří zatím bojují o příčky nejvyšší.

Ve středu se sejdeme ve Frýdků-Místků kde by už Adéla i Ivana měli běžet na osobní rekordy na 5 km.Adéla údajně podle jejich posledních testů a super výsledků na Javorovém poběží hluboko pod 19 min. a chystá se opět po delší době na P.Pastorovou kdy v sobotu ve Štramberku běžela jen zadrženě bez plánu na nějaké soupeření a to vše v rámci přípravy na Plitvický maraton a náročnější přípravu.Po výkonu co předvedla Adéla na Javorovém už věřím že když chce tak dokáže zaběhnout extrémně dobře jako např. na Pražském maratonu.Ne vždy se jí však chce že?

Dneska v úterý je společný oddílový trénink v 18,00 hod. u Bohuša:

Podle předběžných ohlasů kdo dorazí by to měla být rekordní účast rychlechtivých osůbek.Celkově poběžíme dnes rozběh 4 km pak 6x400m 4x200m a nově 2x 11 p. schody v paneláku.Celkově asi 11,5-12 km.Přijďte si vyzkoušet nový rychlostní intervalový trénink.Když tak další se dopište pod příspěvek kdo dorazíte.Ať víme na koho čekat.Čeká se max. do 18,10 hod. a pak jedině nás můžete doběhnout kolem 18,30 hod. kdy začínáme úseky na cestě nad pilinovou dráhou jako vždy.

Rádi přivítáme na naších společných trénincích i členy jiných běžeckých oddílu a nebo nováčky ,kterým pomůžeme s běháním a rádi poradíme.Naše společné na Ostravsku bezkonkurenční kolektivní tréninky jsou precizně a špičkově připravováne dopředu a všem jsou např. měřené časy při rychlostních úsecích a také časy rozběhů atd. 

Mapa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář