Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.4.2011 Veřovická 10 a Bolatická 20

18. 4. 2011

Po naších dvou druhých místech ve Veřovicích jsme čekali netrpělivě na informace z Bolatic kde startovál náš tým na Bolatické 20 a 10 km trati.Výborná strategie našeho týmu a roozhodnutí Ivany nám přineslo její celkové vítězství na hlavní 20 km trati ,které potvrdil na 10 km trati Pavel Rajda.Na nějaké větší komentáře zatím nezbývá čas,protože včera jsme využili nádherné pozávodní odpoledne v přírodě různě my např. na chatě a později na zahrádce u Bohuša a dnes je třeba jít opět do lesa klusat.Takže informace postupně doplníme v průběhu týdne do čtvrtečního závodu na Pustkovecké 10 kde Adéla nahlásila pokus o osobní rekord na 10 km.

Tímto všem děkuji za skvělou reprezentaci víkendově nejúspěšnějšího běžeckého týmu na Ostravsku a sejdeme se opět v úterý na společném tréninku naší SPEED skupiny.

Roman Baláž  drtič a urpuťák :-)

Informace průběžně budou doplněné.....

17.4.11-verovicka-10---vecer-u-bohusa-vyskovice-zahradka-007.jpg

Článek před víkendem:

 O víkendu se náš TEAM rozprchne po všech možných závodech.V neděli pak někteří poběží Veřovickou 10 zařazenou do MBP 2011 a další naší borci a borkyně Bolatickou 20 kde budeme mít také horké želízka na celkové vítězství jak v mužích tak ženách.Opět čekejte EXTREME EXPRES informace a reportáže ihned po závodě na naších stránkách.Jednu reportáž přineseme už v sobotu odpoledne a připravuje se rozsáhlejší článek o naší účasti na MISTROVSTVÍ SVĚTA v horském maratonu ve Slovinsku a také našem startu na MČR na Pražském maratonu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář