Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.6.2011 Skvělé zakončení přípravy na Plitvický maraton/Roman Baláž skončil ve V.Albrechticích na 2.místě v kat. 45-49 let

2. 6. 2011

Poslední ladění před maratonem:

Dnes jsme běželi závod na 10 km ve Velkých Albrechticích:

Ja (Roman Baláž) jsem skončil v kat. na 2.místě a celkově na 13.místě v čase 36,27 min.Snažil jsem se běžet zadrženě a jen jsem si držel pozici s úkolem se moc nevydat před maratonem v Chorvatsku.Úkol dokonale splněn a velice jsem spokojený jak jsem to docela lehce odběhl a né naplno.Sám jsem na sebe zvědavý na sobotní maraton.Nové prostředí na mě moc pozitivně působí a tak jsem moc natěšenej a plný velkých ambicí na výborný pro mne čas.

Bylo mě trochu líto že jsem nemohl jít s chutí naplno a některé aspoň veterány v kat. nad 40 let jsem nezkoušel držet a nebo atakovat z důvodů že jsem chtěl běžet aspoň na to 2.místo v kat. za Rosťou Kolichem a hlavně před Polákem který mě tady loni těsně porazil a odsunul na 3.místo.Rosťu jsem asi na 4 km dokonce doběhl a na chvíli šel i dopředu přes něho,ale Rosta mě připadal že také běží jen to co potřebuje nebo má dnes trochu slabší den a šel za mě do háku a později mě pomaloučku zase začal odbíhat.Mě to dopomohlo aspoň k dostatečnému náskoku před třetím Polákem a to mě stačilo.Měl jsem náročný minulý týden kdy ve středu 5 km na dráze ve F-M pak páteční RUN UP běh do mrakodrapu  ve Zlíně ,dále jsem i v rámci přípravy běžel sobotní běh na Lysou-Horu a nedělní Horský závod na 30 km Veřovice-Velký Javorník a tak jsem ani neměl v Albrechticích chuť nějak zvlášť závodit a byl jsem rád za kvalitní tempový trénink okolo 36 min. na 10 km . 

Pavel Raida v kat. na 6.místě a celkově na 15.místě a čas 36,57 min.

Roman Žídek kolem 45 min.

Adéla Esentierová dnes vynechala a myslí už jen na sobotní maraton.Loni tento závod vyhrála celkově v ženách v prvním svém čase pod 40 min. na 10 km za 39,10 min. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář